+48 609 872 386

Numer telefonu

info@sksystem.eu

Adres mailowy

Współpracujemy

Jako firma budująca hale stalowe oferujemy kompleksowe usługi. Współpracujemy z różnorodnymi firmami z różnych sektorów.

Kamery i Alarmy

ELECTRIC CONTROL

ELECTRIC CONTROL  to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Firma od samego początku przykładała szczególną wagę do tworzenia nowoczesnych systemów dostosowanych do potrzeb swoich klientów. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz specjalistyczne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.


Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, dlatego nieustannie stawiamy na szkolenia.Zgromadziliśmy doświadczenie realizując wymagające projekty o dowolnej wielkości i złożoności. Wszystkie prace, które wykonujemy, wykonujemy z wielką starannością. Profesjonalne podejście do naszych klientów oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań charakteryzują nasze usługi najwyższej jakości.

Zakres usług:

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Posiadamy zespół wykwalifikowanych ludzi. Koncentrujemy się na wydajności i maksymalnych parametrach pracy instalacji i systemów budynkowych.

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie:

Przeprowadzamy regularne przeglądy konserwacyjne naszych urządzeń, aby działały niezawodnie przez wiele lat. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym czynnikiem wpływającym na wydajność zainstalowanego systemu jest jego sprawna i nieprzerwana praca, dlatego wszelkie zgłoszenia awarii traktujemy priorytetowo. W zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zapewniamy klientom szybką reakcję serwisową (od 4 godzin). Przywiązujemy dużą wagę do elastyczności i profesjonalizmu naszych działań, które pozwalają nam szybko eliminować wady. Gwarantujemy terminowe wykonanie zleconych prac oraz zadowolenie naszych klientów z jakości świadczonych usług.

Fotowoltaika

DARWENT

Oferta skierowana dla klientóww prywatnych oraz biznesowego.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz firm.

Każdemu klientowi oferujemy fachową obsługę poprzez:

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie: